Nabídka služeb

Zde je stručný výpis našich služeb s malými ukázkami našich prací. Pokud kliknete u každé kategorie na odkaz "více fotografií", dostanete se přímo do kompletní galerie našich prací.

Skříně

Vyrábíme skříně klasické, vestavěné i přistavěné. Není pro nás problémem vyrobit i skříně atypické. Podle požadavku zákazníka jsou opatřeny dveřmi otevíranými, posuvnými či roletou.


více fotogarfií

Nábytek

Nábytek vyrábíme z deskových materiálů, jako jsou např. lamina, lamináty, dýhované desky, spárovky, laťovky a v neposlední řadě i biodesky. Samozřejmě vyrábíme i z „masivu“ t.j. klasických dřev. Povrchy upravujeme mořením a lakem, nebo jen lakem.


více fotogarfií

Schodiště

Schodiště vyrábíme nosná s masivní dřevěnou nebo kovovou konstrukcí. Mimo to obkládáme betónové povrchy. Používáme „masiv“ - zpravidla tvrdé dřevo, zejména dub, buk, jasan. Pokud požadavek klienta je na obložení dřevem měkkým, pak nejčastěji používáme smrk, borovici a modřín.


více fotogarfií

Dveře & Okna

Zabýváme se zakázkovou výrobou oken a dveří z masivního dřeva, dle požadavku zákazníka.


více fotogarfií

Stavby

Dále se zabýváme obkládáním dřevěných fasád a stavbou drobných staveb jako dřevěných přístřešků, pergol, garáží, zahradních domků, saun a dalších, podle požadavků klientů.


více fotogarfií